طول مطالعه: 5 دقیقه

همین سبب میشود که قیمت آیفون 14 پرو مکس برای این مدل، یک رکورد را به ثبت برساند. فناوری ۱۲۰ هرتزی به این معنا است که با خرید آیفون 14 پرو مکس میتوانید ۱۲۰ بار در ثانیه صفحه نمایش را بهروزرسانی کرده و فریمهای مربوط به هر محتوایی که مشاهده میکنید را روانتر کنید. اطلاعات تصویر سریعتر بهروزرسانی شده و در نتیجه، تاری صفحه هم کمتر خواهد شد. هنوز تا ماه سپتامبر راه زیادی مانده و باید ببینیم که تا آن زمان اطلاعاتمان چگونه بهروزرسانی میشود. ​​.

میانگین تورم جهانی
انتظار داریم که سری جدید آیفون در ماه سپتامبر امسال معرفی شوند. در ماه آوریل سال ۲۰۲۲، کاربری در توییتر، یک سری طرح از را هم منتشر کرد که نشان میداد، آیفون 14 پرو مکس از نازکترین فریمها در دور خود برخوردار خواهد بود. نسخههای امسال مثل سال گذشته، آیفون 14 پرو و پرو مکس نامیده شدهاند و در این مطلب قصد داریم که نگاه ویژهای به بهترین و بزرگترین گوشی اپل در سال ۲۰۲۲، یعنی آیفون 14 پرو مکس بیندازیم.

با توجه به بالا بودن قیمت آیفون 14 پرو مکس انتظار داریم که اپل بهترین امکانات خود را به این گوشی آورده و تفاوت آشکاری با سری استاندارد خودش ایجاد کند. میتوانیم بهراحتی انتظار داشته باشیم که علاقهمندان با خرید آیفون 14 پرو مکس بهترین صفحه اپل در سال جاری را تجربه میکنند. او میگوید که برای رسیدن به بهترین وضوح برای واقعیت افزوده و ترکیبی از 8و 16، اپل از چنین سنسوری استفاده خواهد کرد. همان پنل با نرخ تازهسازی ۱۲۰ هرتزی برای این نسخه استفاده میشود و خریداران مثل سال گذشته از برترین فناوری اپل استفاده خواهند کرد.

با صفحه نمایش ، آیفون 14 پرو مکس میتواند نرخ تازهاسزی و وضوح بالایی داشته و بدون اینکه تاثیر بدی روی عمر باتری ایجاد شود، چنین قابلیتی برای گوشی فراهم میشود. قیمت آیفون 14 پرو مکس از همه مدلهای دیگر بالاتر بوده و حتی شایعه استفاده از حافظه داخلی ۲ ترابایتی نیز برای گوشی مطرح شده است. گفته میشود که ویژگی اصلی دوربین آیفون 14 پرو مکس استفاده از سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی است.

رئال مادرید مقابل آربی لایپزیگ مینگ چی کو میگوید که هر چهار آیفون ۲۰۲۲ از قابلیت ضبط فیلم 8پشتیبانی میکنند. این شایعه برای اولینبار توسط مینگ چی کو مطرح شده است و اگر حقیقت داشته باشد، برای اولینبار شاهد تغییرات بزرگی در مدلهای استاندارد و پرو خواهیم بود. مینگ چی کو از جمله کسانی است که مدعی رزولوشن جدید برای دوربین اصلی است. همچنان دو مدل نسخه استاندارد و دو مدل نسخه برای امسال برنامهریزی شده است و گویا تفاوت این مدلها هم بیشتر از سال گذشته خواهند بود.

رونمایی آیفون ۱۳ پرو مکس
امسال لحظهای هیجانانگیز برای جدا شدن رسمی مدلهای استاندارد و است. اپل از این راه برای بهینهسازی صفحه نمایش استفاده کرده است تا باتری دستگاه با سرعت بالا کاهش پیدا نکند. گویا اپل امسال میخواهد از و هم بهعنوان تامین کننده صفحه نمایش در کنار سامسونگ استفاده کند. خیلی بعید است که اپل در فناوری صفحه نمایش یا هر المان دیگر در سال جدید عقب نشینی کند.

بیاد داشته باشید که شایعه انتشار یک هدست واقعیت مجازی هم توسط اپل برای سال ۲۰۲۲ مطرح شده است. همه اطلاعات در حد شایعه هستند، اما با توجه به روال چند ساله اخیر اپل، این شایعات بالای ۹۰ درصد رخ خواهند داد. اگر تاکنون چنین تجربهای نداشتهاید، حتی با اسکرول کردن در منوها هم چنین امری برایتان ملموس خواهد شد. گفته میشود که این واحد بیش از ۵۷ درصد افزایش مساحت خواهد داشت و در مقایسه با آیفون ۱۳ پرو مکس، از پیکسلهای کوچکتری هم استفاده میکند.

اخیرا، افشاگری اعلام کرده است که آیفون 14 پرو مکس از یک سنسور بزرگتر ساخت سونی برای امسال استفاده میکند. شيوهى قرآن اين است كه امر به معروف را قبل از نهى از منكر مىآورد و اگر درهاى معروف باز شود، راه منكر بسته مىشود. 1- امر به معروف ونهى از منكر، در اديان ديگر نيز مطرح بوده است. 6- ايمان، عبادت، تلاوت، امر به معروف و نهى از منكر و سرعت در كار خير انسان را در زمره صالحان مىبرد.

قرعه کشی ایران خودرو 4 اردیبهشت
این امر در محتوای سریعتری مانند بازیهای اکشن و سریع بیشتر به چشم میخورد. 3- سرعت در كار خير، ارزش آن را بيشتر مىكند. 5- افراد صالح، كسانى هستند كه با نشاط وشتاب، به سراغ هر كار خيرى مىروند، نه فقط بعضى از كارها. در نتیجه، جزئیات بیشتری را در هر تصویر شاهد خواهیم بود. و هر مسلمانى در هر روز، حداقل پنج مرتبه به آنان سلام مىكند. شایعات حاکی از آن است که مدل آیفون 14 پرو مکس از یک نوع پردازنده جدید استفاده میکند که هنوز معرفی نشده است و اینبار قرار نیست همین پردازنده در مدلهای استاندارد هم مورد استفاده قرار گیرد.

این یک پیشرفت بزرگ نسبت به سنسورهای ۱۲ مگاپیکسلی است که اپل سالهاست از آن استفاده میکند. تحلیلگران بهشکل سرسختی معتقد هستند که خانواده آیفون ۱۴ نسبت به سری آیفون ۱۳ تغییرات بیشتری خواهد داشت. ظاهرا آیفون 14 پرو مکس هم شدیدترین تغییرات را نسبت به سال گذشته دارد. پردازنده آیفون ۱۳، بهشکل مشکل مشابه در آیفون ۱۴ پایه و آیفون ۱۴ مکس هم استفاده میشوند. اپل تا سال گذشته، از یک تراشه به صورت مشابه در تمام گوشیهای خود استفاده میکرد.

گویا قرار است که این ضخامت در حدود حدود ۰.۵ میلیمتر از آیفون ۱۳ پرو مکس کمتر باشد. نظرات ممکن است که در یک سری جزئیات با همدیگر متفاوت باشد، اما همه آنها از تغییرات بزرگ خبر میدهند. از زمانی که آیفون 5و آیفون 5روانه بازار شدند، اپل از یک پردازنده در سری خود استفاده میکرد. امسال ترکیب متفاوتی از گوشیهای پرچمدار اپل را شاهد خواهیم بود و با حذف نسخه مینی، نسخه جدیدی بهنام آیفون ۱۴ پرو مکس هم احتمالا به جمع عناوین سری ۲۰۲۲ اضافه میشود.

تورم جهانی مواد غذایی داستان از سپتامبر سال ۲۰۲۱ و چند روز پس از رونمایی رسمی آیفون ۱۳ شروع شد. جان پراسر آن زمان رندرهایی از آیفون ۱۴ را منتشر کرده و طرفداران میتوانند ببینند که دستگاههای آینده از لبههای تیتانیومی در طراحی استفاده کرده و پوشش سختتری هم خواهند داشت. علیرغم اینکه اپل در این زمینه از گوشیهای گلکسی سامسونگ عقب مانده است، اما بالاخره میتوانیم فیلمبرداری 8را در گوشیهای جدید اپل هم داشته باشیم.

آخرین بروزرسانی در: