طول مطالعه: 4 دقیقه

در این حالت از توکنی که دارای نماد باشد برای زنجیره اثبات سهام اتریوم استفاده خواهد شد. فن توکن به بازار معاملات صرافی او ام پی فینکس اضافه شد. اوامپی فینکس اعلام کرد به مناسبت لیست شدن توکنهای جدید، کاربران میتوانند در تمامی بازارهای اوامپیفینکس به مدت ۷۲ ساعت بدون کارمزد معامله کنند. صرافی او ام پی فینکس اعلام کرد توکن هواداری آ.ث.میلان () به بازار معاملات اوامپیفینکس اضافه شده است و کاربران میتوانند با استفاده از تومان یا تتر به معامله توکن در صرافی اوامپیفینکس بپردازند. ᠎​​​​​ ​​!

کرونا امروز ایران صرافی هوبی اعلام کرد کاربران این صرافی میتوانند با استفاده از استراتژیهای معاملاتی کاملا خودکار خود را بسازند و با استفاده از در ترید کنند. صرافی هوبی خبر داد قراردادی را با شهر بوسان امضا کرد تا به رشد صنعت بلاک چین این شهر کمک کند. کاربران میتوانند صفحه سپرده حساب اصلی داراییها را بررسی کرده و شبکه لایتنتری () را برای تراکنشها انتخاب کنند. صرافی کوکوین سرویس سپرده را برای لایتنتری () باز کرد.

مسکن ملی استان تهران صرافی کوکوین سرویس سپرده را برای لایتنتری () باز کرده است. صرافی کوکوین اعلام کرد به منظور آماده شدن برای مرج اتریوم، خدمات واریز و برداشت را برای زنجیره اتریوم (20) در ساعت ۰۱:۳۰ روز ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ به حالت تعلیق در میآورد. صرافی والکس اعلام کرد فرآیند مرج اتریوم حدود ساعت ۴:۳۰ بامداد روز ۲۴ شهریور به وقت تهران آغاز میشود. صرافی ارزپایا اعلام کرد به مناسبت آپدیت مرج اتریوم، واریز و برداشت اتریوم و توکنهای -20 (چین لینک ()، مانا ()، سندباکس ()، اکسی اینفینیتی ()، متیک () و هگز ()) از ساعت ۸ صبح فردا (۲۴ شهریور ۱۴۰۱) بسته میشود.

صرافی کوکوین اعلام کرد به دلیل ارتقا شبکه، برای ایمنی حساب و داراییهای کاربران، خدمات واریز و برداشت را برای توکنهای شبکه اصلی در ساعت ۰۳:۰۰ روز ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ (۲۷ شهریور ۱۴۰۱) به حالت تعلیق در میآورد. صرافی تبدیل اعلام کرد به دلیل آپدیت مرج اتریوم، فردا مورخ ۲۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ صبح امکان واریز و برداشت این ارز بر روی صرافی تبدیل به جهت اطمینان و جلوگیری از هرگونه مخاطرات احتمالی موقتا بسته خواهد شد و تا پایان زمان انجام این بروزرسانی ادامه خواهد داشت.

صرافی نوبیتکس اعلام کرد واریز و برداشت اتریوم را به مناسبت مرج به حالت تعلیق در میآورد. صرافی کوکوین سرویسهای واریز و برداشت توکنهای شبکه اصلی را به طور موقت بست. صرافی کوکوین اعلام کرد خدمات برداشت شبکه برای پیکاستر () را باز میکند. صرافی اوامپیفینکس نیز واریز/ برداشت را برای و توکن های شبکه -20 در اسرع وقت از حالت تعلیق خارج خواهد نمود. همانطور که در «اختصاصی میهن بلاکچین؛ برنامه صرافی های ایرانی برای بهروزرسانی مرج اتریوم چیست؟

صرافی ارزپایا واریز و برداشت اتریوم و توکنهای را به مناسبت مرج اتریوم به حالت تعلیق در میآورد. صرافی کوکوین سرویس واریز توکنهای شبکه دارای توکن را بازگشایی کرد. برای مطالعه بیشتر در این مورد اطلاعیه کوکوین را ببینید. اطلاعیه مربوط به این سناریو نیز متعاقبا منتشر خواهد شد. امکان استیکینگ ارز دیجیتال در صرافی بای بیت فراهم شد. امکان معاملات ارز دیجیتال صرافی بای بیت فراهم شد.

در توکنسوزی هفتگی صرافی پنکیک سواپ، ۷٬۰۶۰٬۳۶۷ توکن کیک به ارزش ۳۲ میلیون دلار سوزانده شد. از سرگیری واریز و برداشت اتریوم و توکنهای -20 پس از انجام آپدیت و پایدار شدن شبکه اتریوم بوده و متعاقبا اطلاعرسانی خواهد شد. گفتنی است معاملات اتریوم و توکنهای -20 در پلتفرم ارزپایا همچنان ادامه خواهد داشت. صرافی گیت اعلام کرد معاملات ارز دیجیتال از سرگرفته شده است. درصورت به وجود آمدن فورک شبکه و ایجاد داراییهای جدید جزئیات وضعیت تخصیص ارز جدید و شرایط آن طی اطلاعیههای آتی اعلام میگردد.

صرافی اوکی اکس اعلام کرد توکن را بین همه کاربران واجد شرایط به نسبت ۱ به ۱۰ توزیع کرده است. صرافی گیت اعلام کرد شبکه ایاس یک ارتقای اجماع برنامهریزی شده به 3.1 را برای تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۲ (۳۰ شهریور) انجام خواهد داد. صرافی بایننس اعلام کرد زمان تخمینی کنونی برای مرج اتریوم ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ ساعت ۰۱:۳۰ به وقت جهانی مصادف با ۲۴ شهریور ساعت ۰۶:۰۰ به وقت ایران است. صرافی بایننس اعلام کرد واریز و برداشت اتریوم رپد شده () در از تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲ ساعت ۰۰:۰۰ به وقت جهانی مصادف با ۲۳ شهریور ساعت ۰۴:۳۰ به وقت ایران به حالت تعلیق در آمد.

رئال مادرید مقابل رئال مایورکا

صرافی والکس امکان واریز و برداشت روی شبکهی -20 را از ساعت ۲ بامداد متوقف میکند. صرافی تبدیل اعلام کرد واریز و برداشت ارز دیجیتال اتر را به مناسبت مرج متوقف میکند. پس از تکمیل مرج و پایداری شبکه، واریز و برداشت برای بازگشایی میشود. توصیه میشود از این صرافیها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید. کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدماتدهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافیهای خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند.

اگر زنجیره ادامه پیدا کند، بایننس تمام الزامات فنی مربوط به همه کاربرانی که و را در حسابهای بایننس خود دارند رسیدگی میکند و توکن فورک شده () را به حسابهای بایننس کاربران واجد شرایط با نسبت ۱:۱ اعتبار میدهد. کاربرانی که شرایط دریافت توکن جدید را داشته باشند به نسبت یک در مقابل یک دارایی جدید دریافت میکنند. در صورت فورک زنجیره (سناریو )، شبکه اصلی اثبات کار () اتریوم و توکن فورک شده آن نماد «» را خواهد داشت.

قرعه کشی خودرو Iranecar
صرافی نوبیتکس اعلام کرد ویجت سرویس لایو چت (بستر مورد استفاده برای پشتیبانی آنلاین) در حال حاضر بدون فیلترشکن نمایش داده نمیشود. صرافی نوبیتکس از عدم نمایش سرویس لایو چت بدون فیلترشکن خبر داد. صرافی بایننس از اضافه شدن رمزارزهای لوناکلاسیک و کلاسیک به سرویس تبدیل سریع خود () خبر داد. صرافی هوبی از همکاری با شهر بوسان برای توسعه بلاکچین خبر داد. صرافی هوبی از همکاری با بروکر مارکت داینامیکس () خبر داد. کاربران میتوانند برای ارتباط با پشتیبانی چت آنلاین نوبیتکس، تا زمان رفع مشکل از سرویسهای فیلترشکن معتبر استفاده کنند.

آخرین بروزرسانی در: