طول مطالعه: 5 دقیقه

در سال 2002 حجم صادرات کالا از سوی اتحادیه اروپا به آمریکا بالغ بر 240 میلیارد یورو از حدود 17 درصد از کل صادرات جهانی اتحادیه و حجم واردات کالا از سوی اتحادیه از آمریکا حدود 175 میلیارد یورو(حدود 24درصد از کل ورادات جهانی اتحادیه) بوده است. میزان صادرات انگلیس در سه ماه دوم 2011 بیش از 1.3 درصد کاهش داشته است. به اعتقاد کارشناسان اقتصادی بحران مالی منطقه یورو تاثیر منفی زیادی بر رشد اقتصادی انگلیس داشته است.

جام جهانی ۲۰۱۰

فیلیپ دسرتین تحلیلگر اقتصادی فرانسوی گفت ما در وضعی قرار داریم که در ان آهنگ رشد اقتصاد در سراسر جهان در حال کند شدن است که علت اصلی اش ترس فزاینده از بازار بدهی و بازارهای مالی است. شاید روزگار جدید و آینده ی نزدیک دستخوش تغییراتی گردد که هیچ گاه پدران ما در ورای آرزوهای خویش نیز این معادلات را متصور نبودند. به جرات میتوان اعتراف کرد بشر هیچ گاه تصور نمی کرد روزی برسد که از داخل منزل، پشت میز با یک فنجان چای در دست به آن سوی مرزها، سمت دیگر کره ی زمین در یک همایش بین المللی شرکت کند.

به امید آنکه بهترین کیفیت آموزشی برای کودکان کشورمان همیشه رقم خورده و هیچ کودک یا بزرگسالی در هیچ نقطه از موهبت علم و علم آموزی بیبهره نماند. بنابراین یکی از چالشهای امروز روش های نوین آموزشی است حال آنکه بسیاری از سیستم های آموزشی به روش های سنتی عادت نموده و اکتفا می کنند. یکی از نمونه های بارز این امر کشور فرانسه است که به دلیل بحران مالی دیگر رونق اقتصادی وجود ندارد و به دلیل رکود فعالیت ها، درآمد ناشی از مالیات ها نیز پائین آمده است، و نیز افزایش فشارهای اقتصادی بر مردم از جمله کاهش قدرت خرید و افزایش نرخ بیکاری، شرایطی بحرانی را در فرانسه پدید آورده است.

بهره بدهیهای فرانسه در سالهای 2011-2010 با میانگینی نزدیک به 43 میلیارد یورو گزارش شده بود که بنا به پیش بینیهای بنگاههای سرمایهداری، در سال جاری به 45 میلیارد و 400 میلیون یورو افزایش خواهد یافت. وضعیت نامساعد بازارهای مالی جهان در سال 2011 نیز تاثیر منفی زیادی بر اقتصاد انگلیس داشته است. در این پژوهش تلاش شده است تا با ارزیابی پژوهش های چند دهه ی اخیر در رابطه با مقایسه ی روشهای سنتی و الکترونیکی به نتیجهی قابل اعتماد دررابطه با میزان اثر بخشی این روشها دست پیدا شود.

دولت انگلیس قصد دارد تا سال 2015 میلادی هزینه های بودجه را کاهش دهد که این مساله موجب بیکاری 330 هزار نفر در بخش عمومی این کشور خواهد شد. این در شرایطی است که "جرج آزبورن " وزیر اقتصاد انگلیس تاکید دارد دولت این کشور همچنان به سیاست ریاضت اقتصادی و کاهش هزینههای عمومی ادامه خواهد داد.رهبران اتحادیههای کارگری انگلیس هشدار دادند دامنه اعتصابات سراسری در اعتراض به برنامه ریاضت اقتصادی دولت در سال 2011 گسترده تر خواهد شد. برندان باربر دبیر کل کنگره اتحادیه تجاری انگلیس تاکید کرد کارگران تبعات منفی اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی دولت را احساس می کنند و این مساله موجب گسترش اعتصاب های کارگری در انگلیس در سال 2011 خواهد شد جورج اسبورن وزیر دارایی انگلیس اعلام کرد دولت لندن قصد دارد تا سال 2015 میلادی بیش از 81 میلیارد پوند، (128 میلیارد دلار) از هزینه های خود را کاهش دهد.

برای نمونه در سال 1990 ارزش کلی ادغام و خرید شرکت ها بین اروپا و آمریکا به 6/20 میلیارد دلار بالغ می شد، در حالی که ده سال بعد یعنی در سال 2000 این مبلغ پانزده برابر افزایش یافت و به 296 میلیارد دلار رسید. این رقم در سال 2010 به بیش از 4.3 درصد رسیده بود و پیش بینی میشود تا سال 2013 میلادی به کمتر از 0.7 درصد تولید ناخالص داخلی برسد.

خودرو ملی افغانستان نرخ بیکاری این کشور طی ماه نوامبر به بالاترین حد خود در 12 سال 2011 رسیده است. این شاخص در ماه ژانویه به منفی 29 واحد رسیده بود. بسیاری از تولیدکنندگان این بخش در معرض ورشکستگی هستند. طبق بررسی های انجام داده شده مجموعه قیمت های بالا،مزایای پایین و مسدود شدن پرداختها باعث خواهد شد بسیاری از انگلیسی ها در مواجهه با مشکلات اقتصادی با دشواری روبرو شوند. به شيوه ي آموزش با هر دو نرم افزار مورد ارزيابي قرار گرفتند مشاهده شد دانش آموزاني که در آموزش آنها از شيوه ي الکترونيک استفاده شده بود در تمامي موارد آموزشي نسبت به دانش آموزاني که صرفا با روش سنتي مورد آموزش قرار گرفتند نمرات بهتري کسب کردند و نتيجه ي اين پژوهش مبتني بر اثربخشي بيشتر روش هاي نوين آموزش بوده است . ​​​!

مقايسه اثربخشي و ميزان رضايت آموزش مجازي و سنتي در ميان فراگيران دانشگاهي و غير دانشگاهي ايران / ١٢٧ بين ميانگين نمره هاي فراگيران قبل و بعد از آموزش ، در داخل هر يک از گروه هاي آموزشي، سخنراني و الکترونيکي اختلاف معنا داري وجود داشت بطوريکه ميانگين نمره آگاهي فراگيران در گروه سخنراني نيز بيش از روش الکترونيک بود. صندوق بین المللی پول اعلام کرد که نرخ استقراض دولتی به تولید ناخالص داخلی در انگلیس طی سال 2010 به بالاترین رقم خود در بین اعضای گروه بیست خواهد رسید.

واردات خودرو آزاد شد این موسسه 3 ماه پیش تولید ناخالص داخلی این کشور در سال 2011 را 1.4 درصد تخمین زده بود. هاوارد آرشر کارشناس ارشد اقتصادی بیان کرد قیمت مسکن در انگلیس طی سال 2012 بیش از 5 درصد کاهش خواهد یافت. تشدید بحران مالی و بدهی منطقه یورو افزایش نرخ بیکاری و افت اعتماد مصرفی مهمترین علل کاهش احتمالی قیمت مسکن در انگلیس به شمار می رود. در جهان امروز که عصر تکنولوژی و فن آوری است به راستی تمامی آمال و آرزوها، سیر تکامل انسانی نیز متاثر از این پیشرفتها میباشد.

این پایین ترین شاخص اعتماد سرمایه گذاری در اقتصاد آلمان از نوامبر 2008 میلادی است. نیاز به آموزش و پرورش چه برای کودکان و چه بزرگسالان امری اجتناب ناپذیر است که هنوز بشر موفق به رفع نیاز به آموزگار نشده است. از سوی دیگر جهان امروز که متاثر از بیماری کرونا سیر تعاملات اجتماعی و چهره به چهره بسیار دستخوش تغییر شده است برای رفع نیاز های بشر باید فکری اساسی بکند.

در نهایت با ارزیابیهای صورت گرفته به نظر میرسد در صورتیکه از هر دو شیوه ی الکترونیک و سنتی بصورت ترکیبی استفاده شود به علاوه ی پیش خوانی تحت وب می تواند در روند آموزشی افراد بسیار نقش مثبتی ایفا کند و شاهد ارتفای کیفیت آموزشی و در ادامه خدماتی تمامی افراد درحیطه ی کاری خویش باشیم. به طورکلی،117,580 یورو بدهی خارجی به ازاء هر نفر وجود دارد.

آخرین بروزرسانی در: