طول مطالعه: 5 دقیقه

شما می توانید با استفاده از حداقل تجهیزات بهترین درآمد را از استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک کسب کنید. 1. استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک با دستگاه ماینر به صرفه تر است یا ریگ استخراج؟ این را بدانید که استخراج تمامی ارز های دیجیتال سود دهی دارند اما اینکه چه مقدار سود به شما سود می دهد بستگی به استراتژی خودتان دارد. همانطور که کمی پیش تر آوردیم ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک از الگوریتم ” ” پشتیبانی می کند.

تورم جهانی 2022

استخر استخراج برای پرداخت ها کارمزدی دریافت نمی کند و این موضوع نیز یکی دیگر از مزایا این استخر به حساب می آید. همانطور که گفتیم، در حال حاضر شما می توانید با دستگاه های ماینر و همچنین ریگ های ماینینگ اقدام به استخراج ارز های دیجیتال کنید. در صورتی که قصد دارید تا استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را با ریگ های ماینینگ آموزش ببینید، مطالعه این مقاله تا انتها را از دست ندهید. شاید شنیده باشید که توسعه دهندگان اتریوم گفته اند که در تلاش هستند تا با پیاده سازی الگوریتم جدید در این شبکه دیگر امکان استخراج اتریوم کلاسیک با دستگاه های ماینر فراهم نباشید.

هرچه به ریگ ماینینگ خود کارت گرافیک های دیگری اضافه کنید، قدرت ریگ شما نیز بیشتر می شود اما توجه داشته باشید که مقدار حافظه کارت گرافیک شما باید با باقی قطعات سیستم هماهنگ باشد. با پردازنده به تنهایی نمی توان اقدام به استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک کرد چراکه با کارت گرافیک هم به صورت تک نمی توان اتریوم کلاسیک استخراج کرد. قدرت این کارت گرافیک برابر با ” 41/” می باشد.

1. آیا با پردازنده یا نیز می توان به تنهایی اقدام به استخراج اتریوم کلاسیک کرد؟ این هارد تنها برای نصب ویندوز و برخی از نرم افزار های استخراج به کار برده می شود. توجه داشته باشید که در هر صورت باید دقت کنید تا قطعات فیک و یا ریگ ماینینگ فیک به شما تعلق نگیرد. همانطور که می دانید، برای اینکه بتوانید اقدام به استخراج ارز های دیجیتال کنید، نیاز به تجهیزات ماینینگ دارید.

ایرپاد پرو یا

به صورت کلی یعنی اینکه این ارز نیز قابل استخراج است و شما می توانید آن را به راحتی استخراج کنید. این مادربرد در صنعت ماینینگ و همچنین گیمینگ مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد استخراج اتریوم کلاسیک با پردازنده دارید باید از دستگاه های ماینر استفاده کنید چراکه پردازنده دستگاه های ماینر است. شما می توانید این ریگ ها را به صورت آماده خریداری کنید و سپس با قرار دادن در محل مناسب و راه اندازی آن، استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک خود را آغاز کنید.

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، به شما عزیزان طریقه استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را آموزش دادیم. توجه داشته باشید که این ریگ یک سیستم گیمینگ نیز محسوب می شود و شما می توانید از آن برای استفاده در صنعت بازی استفاده کنید. در تصویر فوق، نمایی از این مادربرد را مشاهده می کنید. در این قسمت نیز در هنگام خرید قطعات ممکن است سرتان کلاه برود و نتوانید قطعات اصلی را تهیه کنید. در این حالت، همانطور که گفتیم، قطعات یک ریگ استخراج که شامل: مادربرد، کارت گرافیک، پردازنده، رم، منبع تغذیه، حافظه جانبی است را خودتان تهیه می کنید و سپس در یک ریگ همه آن ها را جمع بندی و اسمبل می کنید.

برخی ها به این باور هستند که تجهیزات ماینینگ تنها دستگاه های استخراج می باشد بلکه اینطور نیست چراکه دستگاه های ماینر تنها یکی از تجهیزات ماینینگ است و برای اینکه بتوانید یک استخراج موفقیت آمیز داشته باشید باید اقدام به تهیه کلیه تجهیزات ماینینگ کنید. شاید برخی از افراد تازه وارد نداند که این موضوع به چه معنی است. شما می توانید از این استخر برای استخراج اتریوم کلاسیک به راحتی استفاده کنید. به همین راحتی شما می توانید ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک را استخراج کنید.

واردات خودرو 1401

متاسفانه با اینکه این ارز مشابه اتریوم است اما از لحاظ ارزشی نسبت به اتریوم بسیار قیمت کمتری دارد. استخر استخراج جزء یکی از استخر هایی است که شما می توانید با کمک آن اقدام به استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک و… احتمالا تا به حال شنیده اید که ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک فورک ارز دیجیتال اتریوم است. با تمام ماینر های فوق، شما می توانید اقدام به استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک و همچنین اتریوم کنید. مقدار کارمزد دریافتی این استخر برابر با ” 1 درصد ” می باشد.

در ادامه همراه ما باشید تا با دو صورت موجود آشنا شوید.
در این حالت یک شرکت ریگ ها را بر اساس قدرت های مختلف اسمبل کرده است و به صورت آماده به کاربران می فروشند. اما قبل از اینکه به سراغ آموزش دادن این استخر برویم، لازم است کمی با این استخر آشنا شوید. در ادامه همراه ما باشید تا با دو صورت موجود آشنا شوید. بله، شما می توانید با استخر هایی که پیشتر معرفی شد، با دستگاه های ماینر اقدام به استخراج اتریوم کلاسیک کنید. زمانی که نرم افزار را اجرا کردید باید آدرس سرور ها به همراه آدرس کیف پولتان را وارد کنید و سپس در انتها اقدام به استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک کنید.  &;!

جام جهانی ۲۰۱۸ استخراج اتریوم کلاسیک ، استخراج ارز های دیجیتال، یکی از راه های کسب درآمد از این حوزه است. ما در این مقاله از طریق متصل شدن به یک استخر استخراج اتریوم کلاسیک را پیش خواهیم گرفت. بنابراین اگر تغییری در شبکه اتریوم ایجاد شود قطعا این تغیرر در شبکه اتریوم کلاسیک نیز اعمال می شود. برای نصب نرم افزار می توانید بر روی این ” لـــــــینک ” کلیک کنید.

مسی و رونالدو

ممکن است پس از مطالعه این مقاله برای شما عزیزان سوالاتی پیش بیاید که ما در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به برخی از سوالات پاسخ بدهیم. این موضوع یکی از اصلی ترین دلیل هایی است که توسعه دهندگان اتریوم این تصمیم را گرفته اند. در ادامه به سراغ این موضوع خواهیم رفت. این مدل از هارد و یا حافظه برای این ریگ کافی است چراکه نیاز به ذخیره سازی اطلاعاتی نیست. پس از راه اندازی دستگاه های ماینر و یا ریگ های استخراج، همانند مراحل ذیل برای استخراج پیش بروید.

پس از راه اندازی دستگاه های ماینر و نصب نرم افزار های مورد نیاز ( ویندوز، مرورگر و… ) باید به سراغ اصل کار که استخراج ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک است برویم. 1. ابتدا نرم افزار ” ” را دانلود و نصب کنید.

آخرین بروزرسانی در: