طول مطالعه: 5 دقیقه

برای انجام این کار از همان استفاده شد و با چندین بار اجرای این دستور، بیش از ۱۱.۵ میلیون اتر به ارزش ۵۰ میلیون دلار از این پلتفرم به سرقت رفت. قیمت () در اردیبهشت سه برابر شد و قبل از اینکه ۷۰درصد کاهش یابد به به بالاترین قیمت خود یعنی ۱۷۷.۲۶ دلار رسید. از لحظات قیمت و نوسانات هر دو شبکه مشابه هم هستند و تنها تفاوت این دو شبکه در این است که مبلغ به سرقت رفته در شبکه جدید به حساب کاربران بازگشته است اما در شبکه قدیمی این مبلغ در حساب سارق یا سارقان باقی مانده.مسی و رونالدو​&; .

ممکن است بپرسید که کدام سرمایه دیجیتال بهتر است؟ این مقدار حدودا یک سوم تمام سرمایه اتر بود. قبلا هم سرمایههای مجازی مورد حمله قرار گرفته بودند و هیچ وقت هم برای بازگردانی سرمایه افرادی که احتیاط نکردهاند هارد فورکی از شبکه گرفته نشده است. فایل دگ، الگوریتمی است که به ماینرها اجازه استخراج میدهد و کاهش اندازه فایل این امکان را به ماینرهای با کارت گرافیک قدیمیتر میدهد که آنها هم بتوانند به استخراج ادامه دهند و امنیت شبکه را حفظ کنند.

زلنسکی در خط مقدم

در این زمان ویتالیک بوترین ایدهای ارائه داد که با استفاده از آن یک زبان برنامه نویسی جدید برای اجرای اتوماتیک فعالیتهای مختلف ایجاد میشد. او یک برنامه نویس و نویسنده روسی-کانادایی است که از روزهای اول خلق رمزارزها در این صنعت حضور داشت و در سال ۲۰۱۱ یکی از بنیان گذاران مجله بیت کوین () بود. رونالدو توانست در آخرین روزهای سال در جام جهانی باشگاه ها رکورد خاصی را به نام خود ثبت کند اما این تنها رکورد مهاجم مادرید نبوده است.

مهاجم مادرید به همراه تیمش فاتح لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا ۲۰۱۷ شد. اکنون دو مهاجم پرتغالی و آرژانتینی چهار قهرمانی لیگ قهرمانان را در کارنامه خود میبینند و صاحب پنج توپ طلا شدند. دو مهاجم آرژانتینی و پرتغالی هر سال رکورد شکنی میکنند و آماری دست نیافتنی را به نام خود ثبت میکنند. هر دو بازیکن به رکورد های باور نکردنی رسیدند و در هر رقابت یک آمار قابل توجه به نام خود ثبت کردند. شبکه اولیه اتریوم نیز در حال حاضر با اسم اتریوم کلاسیک شناخته میشود و در حال طی کردن یک مسیر جداگانه است.

قرعه کشی خودرو 9 خرداد که مخفف عبارت است یک ایده آیندهدار بود که به سرمایهگذارها و کارآفرینهای زیادی این امکان را میداد که روی ایدههای مختلفی سرمایهگذاری کنند. این دو ستاره اکنون برای گلزنی در یک سال در حال رقابت هستند. سوای سرمایهگذارهای کوچکی که در حال اقبال به اتریوم کلاسیک هستند، سرمایهگذاران بزرگی هم به اتریوم روی خوش نشان دادهاند که یکی از آنهاست. تا به اینجای کار همه چیز خوب بود تا اینکه در سال ۲۰۱۶ یکی از سختترین حملات دنیای کریپتو در تمام تاریخ رخ داد و باعث شد مسیر شبکه اتریوم برای همیشه تغییر کند.

در واقع سازمان دائو یک شتاب دهنده غیرمتمرکز بود که از بلاک چین اتریوم استفاده کرد تا از طریق مجموعهای از قراردادهای هوشمند، پروژههای خود را اجرا کند. با این حال، این مشکل آسیب زیادی به شهرت اتریوم وارد میکرد و به همین خاطر تیم توسعه دهنده اتریوم تصمیم گرفت به سرعت وارد عمل شود. از اینجا بود که تب و تاب خرید و فروش اتریوم کلاسیک بالا گرفت و تحلیلگران این را نتیجه اقدامات درست تیم اتریوم کلاسیک میدانند.

ایرپاد پرو یا این قضیه تنها در رقابتهای باشگاهی دیده نمیشود بلکه مسی و رونالدو در تیم های ملی شان نیز میدرخشند. همانطور که از اسمش پیداست، شبکه اتریوم کلاسیک در واقع همان زنجیره اصلی و قدیمی اتریوم است و این اتریوم فعلی است که راه خود را سوا کرد! دلیل اصلی این موضوع هم این است که تصمیم گرفته مانند بیت کوین ذخیره سکههای خود را به میزان ۲۱۰ میلیون سکه ثابت نگه دارد. تفاوت عمده دیگر اتریوم و اتریوم کلاسیک این است که زنجیره اتریوم به زودی آپدیت خواهد شد و سازوکار آن از --به --تغییر خواهد یافت.

جهان فوتبال مدتهاست شاهد درخشش دو ستاره به نام های لیونل مسی و کریستیانو رونالدو است. او به همراه مسی رکوردهای فوق العادهای به نام خود ثبت کردند که در ادامه به آن ها اشاره می شود. یک سازمان بود که برنامههای خود را به روش دائو انجام میداد و با توسعه قراردادهای هوشمند بر اساس این شیوه، پروژههای خود را اجرا میکرد. طبق یک اعلامیه مطبوعاتی، (که شرکت مادر نیز است) سهام موجود در بازار آزاد را با پول نقد خریداری خواهد کرد.

آینده اتریوم کلاسیک
رونالدو در نهایت امسال توانست پس از پشت سر گذاشتن یک سال فوق العاده به رکورد های مسی برسد. اما اتریوم کلاسیک هم دست روی دست نگذاشت و در آذر ۱۳۹۹ هارد فورک تانوس را عملیاتی کرد. او در سال ۲۰۱۴ به همراه گاوین وود به صورت رسمی شبکه اتریوم را بنیان گذاشت. آینده اتریوم کلاسیک | چه آیندهای در انتظار است؟ تا پایان سال ۲۰۱۷ تنها ۱۵ روز باقی مانده است. ال کلاسیکو دوم دی آخرین رویایی این دو بازیکن در سال ۲۰۱۷ است.

جام جهانی ۲۰۱۸

فایل دگ در حافظهٔ پردازندهٔ گرافیکی بارگذاری میشود و به مرور زمان حجم آن زیاد میشود و حافظهٔ پردازنده گرافیکی را پر میکند بنابراین کم بودن حجم این فایل کمک زیادی به افرادی میکند که با حافظههای کمتر مشغول به ماین هستند. او بهعنوان خالق پولکادات و کوزاما نیز شناخته میشود. او همچنین برنده توپ طلا در این سال شد. برای استفاده از این پلتفرم مردم توکنهای این سازمان را با استفاده از اتر میخریدند و از این توکنها برای رای دادن به نرمافزارهای غیرمتمرکز () استفاده میکردند.

اپل واچ نسل

ولی این تصمیم، مخالفانی داشت که تصمیم گرفتند رویه اولیه و اصلی شبکه اتریوم را ادامه دهند. شبکه جدید هم با همان اسم اتریوم و با ارز دیجیتال بومی پیش رفت. به همین دلیل هیچ تغییری در ساختار شبکه نباید ایجاد شود. ویتالیک بوترین با اسم کامل ویتالی دیمیتریویچ بوترین در ۳۱ ژانویه ۱۹۹۴ به دنیا آمد. مسی با به ثمر رساندن ۵۳ گل بالاتر از رونالدو ۵۲ گله قرار دارد. البته پس از هک، فرد یا افراد مسئول آن نتوانستند بهراحتی با سرمایههای مجازی کسب شده فرار کنند.

اتر یا اتریوم کلاسیک؟ به ویکی پدیای اتریوم کلاسیک سری بزنید. پس اتر به سرقت رفته کاملا از دست نرفته بود. هر دو بازیکن دو بازی فرصت دارند تا بتوانند برترین گلزن سال جاری شوند.

آخرین بروزرسانی در: