طول مطالعه: 5 دقیقه

به گزارش راهبرد معاصر؛ پس از پایان مهلت ثبت نام در طرح فروش فوری ایران خودرو که از روز 14 مرداد آغاز شد، مراسم قرعه کشی ایران خودرو برای اعلام نتایج و مشخص شدن اسامی برندگان ایران خودرو ویژه مرداد 1400 (که با حضور نهادهای نظارتی و در مکان همیشگی ایران خودرو یعنی سالن کنفراس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار می شود) انجام شد و برندگان قرعه کشی ایران خودرو پژو پارس و را می توانید از همین سایت دنبال کنید.  ​ ​​.

خودرو ملی ایران
شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمیتواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت نماید.پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتري می بایست نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه هاي متعلقه مطابق با ضوابط شرکت اقدام نماید و پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت. 6 .در صورت عدم اقدام براي فک رهن، پس از یک سال توسط مشتري، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتري تعلق میگیرد.

رئال مادرید مایورکا امکان صلح و نقلوانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی، مطابق با مصوبات کمیتهی خودرو وجود ندارد. به هر کد ملی تنها یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش ایران خودرو و سایپا تعلق خواهد گرفت. پس از اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو متقاضیان 5 روز مهلت واریز وجه به صورت کامل و از طریق سایت ایران خودرو را دارند و در صورت موفق نشدن به واریز وجه در مدت مقرر و یا واریز ناقص وجه ثبت نام او لغو می شود و افراد دیگری جایگزین او خواهند شد.  &;​&;᠎​​!

نکته ۱ :در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی )در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی میشود و وجه مشتری به حساب ایشان مسترد میگردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود. در صورت مغایرت در شرایط احراز هویت متقاضی پیش از زمان تحویل خودرو، ثبت نام وی باطل میشود. پیش فروش ایران خودرو ادامه دارد؟ تاریخ ثبت نام در طرح فروش فوق العاده دو محصول پژو پارس بنزینی و پارس از روز گذشته 14 مرداد 1400 آغاز شده و مدت سه رروز ادامه دارد و متقاضیان می توانند حداکثر تا پایان روز شنیه 16 مرداد 1400 به صورت صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام فروش فوری ایران خودرو نمایند.

زمان قرعه کشی فروش فوری دو محصول ایران خودرو (پژو پارس بنزینی و پژو پارس ) یکشنبه 17 مرداد 1400 با حضور نهادهای نظارتی است و نتایج بعد از ظهر اعلام می گردد. مشتری گرامی با توجه به تغيير روال ثبت اطلاعات مشتریان (ورود کاربر) جهت کلیه امور مرتبط با میزکار خود می بایست از لینک ثبت نام / تنظیم رمز اقدام به تکمیل اطلاعات و تنظیم رمز نمایید. طبق روال گذشته برای ثبت نام در طرح فروش فوری ایران خودرو متقاضیان باید شرایط لازم جهت ثبت نام را داشته باشند که در زیر شرایط ایران خودرو را می آوریم.

بیستمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو مصادف با آغاز به کار دولت رییسی شده و برخی گمانه زنی ها اشاره به آن دارد که مشخص نیست پس از این دوره آیا شاهد فروش فوری دیگری به این سبک هستیم یا خیر. در زمان صدور دعوتنامه، قسمتی از بهای خودرو کسر شده و سند به مدت یک سال در رهن شرکت باقی خواهد ماند. سند فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله ی رهن، نزد شرکت ایران خودرو باقی خواهد ماند و بعد از تسویه حساب مشتری و فک رهن، تحویل مشتریان داده خواهد شد.

مسکن ملی یزد 9 .در صورتی که پس از امضاي قرارداد فی مابین با مشتري بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهاي اجباري، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی(آپشن) بر روي خودرو گردد و یا تغییري در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور،دعوتنامه تکمیل وجه براساس ضوابط و آیین نامه هاي اجرایی قانونی حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

در صورتی که بعد از امضای قرارداد میان مشتری و شرکت، بر حسب ضرورت و یا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی (آپشن) بر روی خودرو گردد، و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، پس از اطلاع رسانی این موارد، دعوتنامهی تکمیل وجه بر اساس ضوابط و آیین نامه های اجرایی قانونی حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

نوع خودرو و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامههای آتی مشخص میگردد. نوع و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامههاي آتی مشخص میگردد. مشتریان حقوقی امکان ثبت نام در این طرحهای ایران خودرو را ندارند. در هیچ مرحله ای از ثبت نام ایران خودرو نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود. انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعهکشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیهی تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهدهی مشتری خواهد بود. متقاضي محترم، شماره تلفن همراه معرفي شده در زمان ثبت نام حتما بايد به نام شما باشد. همچنین شمارهی تلفن همراه ذکر شده در فرم ثبت نام باید به نام خود متقاضی باشد. 8 .درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر متقاضیان تحویل دهد و نوبت مشتري را به موعد دیگري موکول نماید.

رئال مادرید و گارانتی خودرو بعد از ۳ ماه از زمان تحویل، در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه، باطل میشود و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است. افرادی که در قرعهکشی قبلی انتخاب شدهاند، امکان شرکت در طرح جدید فروش ایران خودرو را نخواهند داشت. کد نمایندگی که در مرحلهی دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب میشود، باید با آدرس و کدپستی متقاضی در یک استان باشد.

نکته ۲: قبل از قرعه کشی، متقاضی هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود. امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) وجود ندارد. 1 .تحویل خودرو بر اساس اولویت بندي تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو خواهد بود. 10 .امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتري امکان پذیر میباشد.

آخرین بروزرسانی در: