طول مطالعه: 4 دقیقه

اتریوم و بیت کوین چه شباهتهایی به هم دارند؟ با این حال، بیت کوین فقط یک نرم افزار است. این ارز با ارزش بازار 310 میلیارد دلاری در اواخر ژانویه 2022، پس از بیت کوین بهعنوان باارزشترین ارز موجود در جهان شناخته شده است. بیت کوین یک برنامه کاربردی خاص از فناوری بلاک چین است. پلتفرم اتریوم این امکان را دارد تا علاوه بر اتر و رمز ارزهای دیگر، از برنامههای کاربردی بسیار بیشتری پشتیبانی کند.

خودرو ملی روسیه با وجود محبوبیت بالای اتریوم، کیف پولهای بسیاری از رمز ارزهای این بلاک چین از جمله پشتیبانی میکنند. اتریوم یکی از محبوبترین ارزهای دیجیتال در سراسر جهان بوده و تقریباً توسط تمامی صرافیهای معتبر پشتیبانی میشود؛ درنتیجه کاربران برای انتخاب صرافی مناسب محدودیتی نخواهند داشت. اتریوم یکی از برترین بلاک چینهای موجود در فضای ارزهای دیجیتال است که با ارائه کاربردهای بسیار متنوع بیزینسها و کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است. تاکنون موفق به جذب بیزینسهای بسیاری شده است. .

ولادیمیر پوتین نی نی سایت اگر مایل به خرید و سرمایهگذاری در ارز دیجیتال اتریوم هستید، میتوانید این ارز را از طریق بسیاری از صرافیهای داخلی و بینالمللی خریداری کنید. پس از خرید اتریوم میتوانید دارایی رمزنگاریشده خود را در انواع مختلفی از کیف پولهای دیجیتالی نرمافزاری و سختافزاری ذخیره و مدیریت کنید. همچنین میتوانید از پلتفرمهای ایرانی مانند تبدیل، والکس، رمزینکس، اوکی اکسچنج و… همچنین میتوانند از اتر یا سایر ارزهای دیجیتال بهعنوان یک روش پرداخت استفاده کنند.

خودرو ملی لبنان
این شبکه رمزنگاریشده شامل برای اجرای بازیها، امور مالی غیرمتمرکز یا و… درحالیکه بیت کوین بهعنوان اولین ارز دیجیتال پیشگام در فناوری بلاک چین شناخته میشود، اتریوم با ایجاد یک شبکه جهانی کاربردهای بسیار متنوعی را ارائه میدهد. استخراج اتریوم از بیت کوین آسانتر است. بیت کوین پیشگام ارزهای دیجیتال است؛ این شبکه نوعی نرم افزار روی یک بلاک چین است. آیا بیت کوین و اتریوم آینده مشترکی دارند؟

درنهایت اتریوم توسط لیست بلندی از بنیانگذاران یعنی ، ، ، و توسعه یافته و سپس در کنفرانس آمریکای شمالی بیت کوین که در سال 2014 در میامی آمریکا برگزار شده بود، به عموم مردم معرفی شد. مانند بیت کوین، اتریوم نیز یک بلاک چین توزیع شده عمومی است. در بلاک چین اتریوم، به جای کار برای استخراج بیت کوین، ماینرها برای یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده به نام «اتر» که شبکه را تامین میکند، کار میکنند.

امنیت این شبکه از ماهیت غیرمتمرکز فناوری بلاک چین تأمین شده و حفظ شبکه بلاک چین اتریوم توسط شبکه گستردهای از کامپیوترها در سراسر جهان انجام شده و اعمال هرگونه تغییر در آن نیازمند رأی و توافق اکثریت است؛ درنتیجه میتوان گفت دستکاری موفقیتآمیز این شبکه تنها در صورتی امکانپذیر است که فرد یا گروه بزرگی از شرکتکنندگان شبکه بتوانند قدرت محاسباتی پلتفرم را به دست آورند که این امر تقریباً غیرممکن و دور از ذهن است. این شبکه سرعت بالایی داشته و تاکنون ازکارافتادگی شبکه نداشته است. ​!

ولادیمیر پوتین به انگلیسی برای درک بهتر بلاک چین بهتر است زنجیره بلندی از بلاکهایی را که به یکدیگر متصل هستند تصور کنید. برای درک بهتر اتریوم ابتدا بهتر است کمی با بلاک چین و نحوه کار آن آشنا شوید. هرچه درخواست افراد برای خرید اتریوم بیشتر باشد، به همان اندازه نیز قیمت آن افزایش خواهد یافت. از اسنپ درخواست خودرو میکنید و یک ماشین خودران - بدون راننده - شما را سوار میکند. برای درک بهتر این موضوع کیف پولهای دیجیتالی را مانند اپلیکیشنهای بانکی در نظر بگیرید که به شما امکان مشاهده موجودی، ذخیره و مدیریت داراییهای دیجیتالی از جمله اتریوم را میدهند.

زلنسکی قبل و بعد از جنگ
سپس شما را به مقصدتان میرساند و کرایه سفرتان هم از کیف پول الکترونیکی شما پرداخت میشود. اتر یک ارز دیجیتال تجاری و قابل حمل است که برای پرداخت هزینههای تراکنش نرم افراز مورد نظر، توسط توسعه دهندگان نرم افزار، مورد استفاده قرار میگیرد. توجه داشته باشید که خرید ارز شامل یک میزان حداقلی است و شامل پرداخت کارمزد نیز میشود. مهمترین عامل تأثیرگذار بر قیمت اتریوم میزان عرضه و تقاضای بازار است.

به معنای واقعی کلمه غیرمتمرکز است. مانند سایر ارزهای دیجیتال و بهطورکلی در تمام بازارهای مالی، قیمت یک کالا و در این مثال اتریوم براساس میزان عرضه و تقاضای بازار تعیین میشود. در جدول زیر حدود قیمت اتریوم در سالهای آینده آمده است. به معنای واقعی کلمه غیرمتمرکز است. اما بلاک چین اتریوم برای اجرای کدهای برنامه نویسی برنامههای غیرمتمرکز طراحی شده است. این امر سبب شده تا برای انجام تراکنش در هر برنامه غیرمتمرکز ساخته شده روی بلاک چین اتریوم به توکنهای اتر نیاز باشد.

ولادیمیر پوتین
از آنجا که صرافیهای بینالمللی محبوب و اصلی مانند بایننس ایران را مسدود کرده و اجازه انجام مراحل احراز هویت را به کاربران ایرانی نمیدهند، توصیه میکنیم برای خرید اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال از صرافیهای معتبر ایرانی استفاده کنید. برای خرید و فروش اتریوم تنها کافی است در یک صرافی دیجیتالی ثبتنام و احراز هویت کرده و سپس از طریق واریز ریالی حساب کاربری خود را شارژ کنید. پس از شارژ حساب به بخش بازارهای صرافی بروید و با انتخاب جفت ارز مدنظر اقدام به خرید اتریوم کنید.

مسکن ملی قزوین

در کدام صرافی امکان ترید اتریوم وجود دارد؟ کیف پولهای رمزنگاریشده در دو دسته اصلی کیف پولهای گرم و سرد یا نرمافزاری و سختافزاری قرار میگیرند. تعدادی از برترین کیف پولهای اتریوم عبارتاند از: ،،،،،و . در طراحی اتریوم نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال از فناوری بلاک چین استفاده شده است. کاربران میتوانند در بستر این پلتفرم، طیف وسیعی از برنامهها را ایجاد، منتشر و کسب درآمد کنند. با این حال کارشناسان بازار با در نظر گرفتن موارد مختلف و وضعیت اقتصاد جهانی تا حد خوبی میتوانند آینده ارزهای دیجیتال را پیشبینی کنند. ​​​!

آخرین بروزرسانی در: